Körfez Halı Yıkama

Körfez Halı Yıkama Kurulduğu günden bu yana Piripak Halı Yıkama firmamız sizlere en kaliteli hizmeti her alanda olduğu gibi en iyi şekilde Körfez halı yıkama olarak vermektedir. 0262 344 20 50 telefon numarasını her zaman arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Halılar ev ya da iş yerlerinde sıkça kullandığımız eşyaların en başında yer almaktadır. Devamlı kullandığımız halıların üzerinde gün boyu defalarca gezmek zorundayız. Bu nedenle çevrede oluşan bütün toz ve kirleri halılar yüzeylerinde toplar. Bu tozlar zamanla halıların en derin kısımlarına iner. Halıların dip kısımlarında bulunan tozlar bakterilerin oluşmasına sebepolur ve gün geçtikçe bakteriler çoğalmaktadır. Körfez halı yıkama bölge halkına en güvenli ve en hızlı yıkama hizmetini vermekten gurur duymaktadır. Halıda oluşan bakteriler yaşanılan ortamları sağlık açısından tehdit etmektedir. Sağlıksız yaşam alanları bir çok hastalığa davetiye çıkarır. Çok çabuk hasta olmamak ve sağlıklı yaşam alanları için halı yıkama önemlidir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halılarda toplanan toz ve kirler gün geçtikçe bakterilerin oluşmasına neden olur. Bu bakteriler zamanla çoğalır. Halı yıkama yapılarak ancak bu bakterilerden kurtulmak mümkün olur. Sizlerin talep etmesi üzere ücretsiz servisimiz adresinize gelerek halılarınız alınır ve fabrikamıza getirilir. Körfez halı yıkama firmaları halı yıksma konusunda da her zaman en kaliteli hizmeti vererek hep başarılı olmuştur. İlk olarak halılar toz alma odalarında tozları alınır ve lekeleri tespit edilir. Hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ve son sistem makineler ile profesyonel ekibimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Ardından yıkanan halılara sıkma işlemi yapılır. Daha sonra durulama ve kurutma işlemleri yapılmaktadır. En son olarak leke analizi yapılan halılar itina ile paketlenir. Paketlenen halılar güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilir.

Körfez Halı Yıkama Fiyatları

Halılar özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Körfez halı yıkama fiyatları belirlenirken halıların türüne göre ayarlanmaktadır. Firmamız müşterilerimizin bütçelerine kötü bir etkide bulunmayacak en uygun ve en cazip fiyatları seçmektedir. Bizim için müşterilerimizin memnun kalması her şeyden daha da önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir