Derince Halı Yıkama

Derince Halı Yıkama Kurulduğu günden bu yana Piripak Halı Yıkama en kaliteli hizmetleri Derince halı yıkama olarak bölge halkına en hızlı şekilde güven ile sunmaktadır. 0262 344 20 50 telefon numarası ile bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Halılar çevrede oluşan bütün kir ve tozları içinde barındırmaktadır. Bu tozlar zamanla halıların en dip noktalarına ulaşır. Halıların yıkanması ile ancak bu tozlardan ve mikroplardan kurtulabilirsiniz. Halı yıkama hem çok zor hem de çok zahmet gerektiren bir iştir. Derince halı yıkama sizleri bu zahmetli işlerden bir telefonunuzla kolayca kurtarmaktadır. Sizin talep etmeniz üzere adresinize gelen ücretsiz servisimiz halılarınızı alır ve fabrikamıza getirir. Yıkama işlemlerine başlamadan önce halılar toz alma odalarında tozları alınır ve leke tespiti yapılır. Ardından hijyenik ortamlarda en uygun anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ve son sistem teknolojik makineler ile işinin ehli uzman ekibimiz tarafından özenle halılar yıkanmaktadır. Daha sonra halılara sıkma işlemi uygulanır ve iyice durulanır. Kurutma işlemi de yapıldıktan sonra halılar paketlenir ve güler yüzlü elemanlarımız adresinize teslim etmektedir.

Halı Yıkama Önemi

Halıların yüzeylerinde toplanan toz ve kirler zamanla halıların en derin kısımlarına iner ve orada bakteri oluşmasına neden olmaktadır. Bu bakteriler gün geçtikçe çoğalmaktadır ve yaşanılan ortamları sağlık açısından tehdit etmektedir. Derince halı yıkama firmaları sağlıklı malzemeler kullanarak öncelikle sizin sağlığınızı düşünmektedir. Özellikle çocuklar ve alerjisi bulunan kişilerin çok da kolay hasta olabileceği çeşitli enfeksiyon hastalıklarına yol açmaktadır. Halılardan bu bakterileri süpürme ya da silme işlemleri ile yok etmek mümkün değildir. Ancak halılar yıkanırsa bakterilerin oluşması durdurulabilir. Sağlığımız ve hijyenik ortamlar için halıların yıkanması çok önemlidir. Firmamız için müşterilerimizin sağlığı çok ama çok önemlidir.

Derince Halı Yıkama Fiyatları

Yıkama işlemleri yapılan halıların özelliklerine göre Derince halı yıkama fiyatları belirlemeye çalışmaktadır. Firmamız öncelikle müşterilerimizi düşünerek keselerine hiçbir etki etmeyecek şekilde en uygun ve en cazip fiyatları seçmektedir. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir