İzmit Halı Yıkama

İzmit Halı Yıkama Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti veren Piripak Halı Yıkama firmalar arasına en önde yer aldığı İzmit halı yıkama olarak da her zaman en güvenli temizliği sağlamaktadır. Bizleri 0262 344 20 50 numarayı aramanız dahilinde bir telefon kadar yakınız.

Halı Yıkama Neden Önemli?

Ev ya da iş yerlerinde kullandığımız ve gün boyu defalarca üzerinde dolaştığımız halılar çevrede oluşan bütün toz ve kirleri yüzeylerinde toplamaktadır. Bu toz ve kirler zamanla halı dip kısımlarına iner. Halı dip kısımlarında biriken bu tozlar bakterilerin oluşmasına ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. İzmit halı yıkama olarak en güvenli hizmeti en hızlı şekilde sizlerin ayağına getirmekteyiz. Çoğlan bu bakteriler bulunduğunuz yaşam alanlarını sağlık açısından tehdit etmektedir. Sağlıklı olmayan ortamlar çeşitli hastalıkların meydana gelmesinede yol açmaktadır. Özellikle çocuklar ve alerjisi bulunan kişilerin daha kolay hasta olmasına sebep olmaktadır. Halılarda bulunan bakterilerden halıların süpürülmesi ya da silinmesi ile kurtulmak mümkün değildir. Ancak yıkama yapılırsa bu bakteriler yok olmaktadır. Yani kısacası sağlıklı ortamlar için halıların yıkanması çok önemlidir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yıkanmasını istediğiniz halılarınızı talep etmeniz üzere ücretsiz servisimiz ile adresinize gelerek halılarınız fabrikamıza getirilir. İzmit halı yıkama firmaları verdiği en kaliteli hizmet sayesinde setöründe en önde bulunmaktadır. Fabrikamıza gelen halılar tozları alnır ve lekeleri tespit edilir. Yıkama işlemine başlanırken hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ile teknolojik makineler ve işinin ehli uzman ekibimiz tarafından özenle yıkama yapılmaktadır. Özenle yıkanan halılar sıkma işlemlerinin ardından durulama ve kurutma işlemleri yapılır. son kontroller için kontrol odalarına alınır ve leke analizi yapılır. daha sonra bütün işlemlerden tam not ile geçen halılar paketleme yapılır ve güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilir.

İzmit Halı Yıkama Fiyatları

İzmit halı yıkama fiyatları seçerken müşterilerimizin bütçelerine etki etmeyecek en uygun ve en cazip olanı belirlemektedir. Fiyatlar halıların özelliklerine göre farklı olarak değişebilmektedir. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması kazanacağımız paradan daha da kıymetlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir