Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Her alanda olduğu gibi Piripak halı yıkama yatak yıkama sektöründe de en kaliteli hizmeti profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz ile en kısa sürede bizi 0262 344 20 50 telefon numarasından arayarak ayağınıza kadar getirmektedir.

Koltuk Yıkama Neden Önemlidir?

Ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan koltukların devamlı üzerinde oturulduğu için çok çabuk ve çok fazla kirlenmektedir. Çevrede uçuşan kir ve tozlar koltukların yüzeylerinde toplanır ve bu tozlar zamanla koltukların en derin kısımlarına işler. Koltukların en derin noktalarına işleyen tozlar bakterilerin oluşmasına neden olur ve gün geçtikçe çoğalmaktadır. Piripak koltuk yıkama en kısa sürede en hijyenik kurallarına uygun şekilde temizliği yapılmaktadır. Bu koltukların içlerinde barınan bakteriler sağlık açısından yaşam alanlarını tehdit etmektedir. Bu sağlıksız ortamlar çeşitli enfeksiyon hastalıklarına yol açmaktadır. Özellikle çocukların ve alerjisi bulunan kişilerin kolayca hasta olmamaları ve sağlıklı ortamlar için koltukların yıkanması önemlidir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Gün boyu en fazla kullanılan koltuklar çok çabuk kirlenir ve tozlanır. Özellikle çocuklar varsa ve evcil hayvan besliyorsanız koltukların kirlenmesi kaçınılmaz bir hal alır. Koltukların içinde barınan tozlar bakteri oluşumuna ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. Bu bakteriler sağlığımızı kötü şekilde etkilemektedir. Bu sebeple senede en az iki defa koltukların yıkanması gerekir. Piripak koltuk yıkama firmaları koltuklarınızı en kaliteli bir şekilde tertemiz yapmaktadır. Sizin isteğiniz üzere deneyimli ekibimiz adresinize gelerek koltuklarınızı yerinde yıkama yapılır. ilk olarak koltukların özelliklerine göre ayrılır ve uygun yıkama çeşidi seçilir. Anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ile su karıştırılır ve koltukların üzerine püskürtülür. Daha sonra vakumlama yapılarak su çektirilir ve durulama işlemlerine geçilir. En son olarak leke analizi yapılır ve kurutma işlemleri ile kurutulur. Koltuklarınız ilk günkü görünümü ile sizlere teslim edilir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Piripak koltuk yıkama fiyatları belirlenirken koltukların tüm özelliklerine ve sayısına göre değişmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine etki etmeyecek en uygun ve en cazip fiyatlar seçilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama