Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama Halılarınızın temiz ve hijyenik bir şekilde kullanmanız için Piripak halı yıkama firması olarak profesyonel bir şekilde yün halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Özellikle farklı türlerdeki halıların profesyonel bir şekilde yıkanması için fabrikamız içerisinde bulunan son sistem donanım ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet almak adına merak ettiğiniz her türlü konuda 0262 344 20 50 numarasından firmamıza ulaşarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğu hizmetler sayesinde her tür halıda profesyonel bir şekilde yıkama işlemi yaparak halınızın yapısına ve rengine zarar vermeden temizlenmesini sağlamaktadır. Yıkama işlemi fabrikamız içerisinde bulunan tam otomatik halı yıkama makinelerinde profesyonel bir şekilde yapıldığı gibi aynı zamanda kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler sayesinde etkili temizlik işlemi sağlamaktadır.

Yün Halılar Nasıl Yıkanır?

Yün halılarınız adresinizden alınarak fabrikamız içerisinde getirildikten sonra uzman ekibimiz tarafından gerekli kontroller sağlanarak fırça ile yıkanmaktadır. Yün havaların hassas olması nedeniyle daha itinalı şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan malzeme seçimleri alanlara göre yapıldığından bu sayede halının yapısına zarar vermeden temizleme sağlanmaktadır.

Bu alanda uzman olan ekibimiz halı yıkama konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip olduğundan halının türüne göre yapılacak olan işlemler konusunda en etkili şekilde temizlik sağlanması için gerekli itinayı göstermektedir. Antibakteriyal şampuanlar ile yapılan yıkama işlemi halılarınızın aynı zamanda bakterilere karşı temizlenmesini sağlayarak daha yeni kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Yün Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak en iyi sonuçların elde edilmesi için çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler ve yün halı yıkama fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler bu durumda firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

Halılarınız adresinizden alınıp fabrika içerisinde yıkandıktan ve güneş görmeyecek alanlarda kurutulduktan sonra paketlenerek aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede yün halılarınız en kısa süre içerisinde kirlenmiş olan halılarınız temizlenmiş bir şekilde kullanıma hazır olarak sizlere teslim edilmektedir.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama