Step Halısı Yıkama

Step Halısı Yıkama Temizlik hizmetlerinde Step halı yıkama ile halı temizliği farkı. Temizlik işlemleri hem bireysel hem de çevresel sağlığımız için yapılması mecburi olan işlemlerden birisidir. Özellikle gün içerisinde çok fazla kullanmış olduğumuz eşyalardan birisi halıların temizliği ise ayrı bir önem istemektedir. Bu yüzden bu halı temizleme işlemlerinin profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Step halıları genellikle 3 – 5 cm. uzunluğuna sahip olan ipliklerden meydana gelmektedir. Bu iplikler kalın yapıdadır. Ayrıca step halılarının tabanları yapışkan ve astarlı özelliğe sahiptirler. Bunların yanı sıra halıya dokunduğunuz zaman hissettiğiniz yumuşaklık önemli özelliklerindendir. Step halılarının kişinin ve çevrenin sağlığı için hiçbir kimyasal maddeden oluşmamaktadır. Bu sebeple bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu özellikleri sebebi ile birlikte bu halıların temizliği de ayrı bir özen istemektedir. Halıların halı tipine uygun yöntemlerle yıkanması, halınızın zarar görmemesi açısından büyük öneme sahiptir.

Step Halısı Nasıl Yıkanır ?

Step halıları düzenli olarak süpürülseler bile içerisinde birçok toz ve bakteri barındırmaktadırlar. Bu yüzden bu halıların tam anlamda temizliğinin sağlanabilmesi için yıkama işlemlerinden geçirilmeleri gerekmektedir. Yıkama işlemine geçilmeden önce detaylı bir şekilde toz alma işleminin yapılması gerekmektedir. Fırçalama ve süpürme yolu ile halının tozları alınır. Tozlardan arındırılan halının step halı yıkama işlemlerinde bitkisel özlü şampuan, yumuşatılmış su, renk koruyucu ve antibakteriyel ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca leke çıkarıcı özelliğine sahip ürünlerle halılarınız tüm kir ve lekelerden iyi bir şekilde arındırılır. Bu yıkama işlemlerinin profesyonel ve tecrübeli personel tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesindeki eğitimli personelimiz sayesinde bu işlemler oldukça basit hâle gelmektedir.

Step Halı Yıkama Makinesi

Step halıları yıkanırken ayrı bir özen gösterilmelidir. Bu yüzden bu halıların el ile yıkanmaması gerekir. Teknolojik aletler ile birlikte bu halıların yıkanılmasına özen gösterilmelidir. Güncel teknolojik araçlar sayesinde step halı temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firma olarak sürekli güncellediğimiz ekipman ve malzemelerimiz sayesinde daha derinlemesine temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Step halı yıkama konusunda profesyonel destek almak için firmamız ile irtibata geçin.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama