Hereke Halı Yıkama

Hereke Halı Yıkama Özel türlerdeki halıları profesyonel bir şekilde yıkanması için Piripak halı yıkama firmamız uzman kadrosu ve son sistem teknolojiye sahip olan donanımı ile hereke halı yıkama konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Firmamıza ulaşmak istediğinizde 0262 344 20 50 numarası üzerinden dilediğiniz her an iletişime geçebilir bu sayede istediğiniz her konuda profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Hereke halıları özellikle hassas olan halılar arasında yer aldığından bu konuda yıkama işlemi yapılırken gerekli itina gösterilmektedir. Hassas halılarda yıkama işlemi sırasında özellikle makine yerine fırça tercih edilerek bu şekilde halının yapısına zarar verilmeden yıkanması sağlanmaktadır. Uzman ekibimiz bu konuda gerekli her türlü bilgi ve donanıma sahip olduğundan yıkama işleminin halınızın yapısına zarar verilmeden etkili şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Hereke Halıları Nasıl Yıkanır?

Talep etmeniz durumunda adresinizden teslim alınan halılarınız fabrikamız içerisine getirilerek burada gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra vakumlu süpürgeler ile süpürerek içerisinde bulunan tozların ve kalıntıların alınması sağlanarak bu şekilde yıkama işlemi sırasında halının tüylerinin içerisine girmesi engellenmektedir.

Süpürme işleminin ardından halılar fırça ile yıkama işlemi yapılacak olan alana alınmaktadır. Yıkama işlemi sırasında kullanılan antibakteriyal şampuanlar halı içerisinde biriken bakterilerin yok edilmesini sağladığından daha etkili ve hijyenik sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız profesyonel halı yıkama hizmeti ile en kaliteli sonuçların elde edilmesi için çalışmaktadır.

Halılarda Kurutma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hassas yapıya sahip olan halılarınızı özellikle güneş görmeyecek alanlarda kurutulması sağlanarak bu şekilde yapısına ve rengine zarar verilmeden kuruması sağlanır. Kurutma işlemi öncesinde halılarda bulunan fazla suyun alınması için sıkma makinelerinden geçirir. Fazla suyun alınması daha kısa süre içerisinde halıların kurtulmasını sağladığı için etkili olmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan kapalı kurutma alanları sayesinde halılar güneş görmeyecek şekilde kurtulmaktadır. Uygun fiyat seçeneğe ile hizmet veren firmamız hereke halı yıkama fiyatları konusunda en etkili şekilde kaliteli hizmet almanız için metrekare üzerinden en uygun fiyatları belirleyerek sizlere sunmaktadır. Bu konuda bilgi almak isteyenler firmamız ile görüşme yaparak daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama