El Halısı Yıkama

El Halısı Yıkama Kocaeli gibi büyük şehirlerde yaşayan insanlar el halısı yıkama hizmeti almak istediklerinde karşılarına onlarca halı yıkama üzerine hizmet veren firma çıkmaktadır.  Dolayısıyla halı sahipleri de firmalar arasında seçim yapmakta zorlanmaktadır hatta çoğu zaman karar verememektedirler. Kolu komşu, tanıdık insanlara danışılsa bile yıkanacak halılar el halısı olduğunda tavsiye üzerine tercih edilen halı yıkama firmalarından halı sahipleri memnun kalmayabilmektedir. Çünkü el halıları makine halılarına kıyasla daha narin yapılı olduklarından el halısı yıkama işlemlerinin daha hassas ve titiz bir şekilde yapılması ekstra önem taşımaktadır. El halısı yıkama hizmetinde tecrübeli bir firma ile çalışmak isteyen halı sahipleri bu sebeple Piripak Halı Yıkama firmasını seçebilirler ve 0262 344 20 50 telefon numarasından firmaya ulaşabilirler.

Firmada El Halıları Nasıl Yıkanmaktadır?

Firmada el halısı yıkama işlemi özenle gerçekleştirilmektedir. El halısının üretim yerine göre özel şampuanlar ve yıkama ilaçları hazırlanmaktadır. Daha sonra bu şampuan ve ilaçlarla yıkama işlemi yapılmaktadır. El halılarının yıpranma ve aşınma ihtimali makine halılarına oranla daha riskli bir durumdur. Bu nedenle profesyonel bir şekilde gerekli dikkat ve özen gösterilerek yıkama işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi halde el halısı deforme olabilmekte ve onarılamayan hasarlara uğrayabilmektedir. El halısı sahibi kişiler halılarını bu yüzden kendileri yıkamaya kalkışmamalıdırlar. Uzman bir halı yıkama firmasına halılarını emanet etmelidirler. Yoksa halılarını kullanılamaz hale getirebilirler ve yeni bir halı almak zorunda kalabilirler. Bu da firmaya halı yıkatma işleminden çok daha masraflı olacaktır.

Halılar Nasıl Gönderilmektedir?

Firmayla irtibata geçen müşterilerin ev adresleri alınmaktadır ve sisteme kaydedilmektedir. Daha sonra firmanın servis elemanları ev adresine gelmektedirler. El halısı yıkama işleminden geçecek halılar servis çalışanları tarafından paketlenmekte ve firmaya götürülmektedirler. Yıkama ve kurutma işlemlerinden geçtikten sonra teslime hazır hale geldiği zaman da halılar aynı servis ekibi tarafından paketlenmektedir. Sonrasında servis aracıyla ev adresine geri getirilmektedir. Müşteriye servis elemanları tarafından paketli bir şekilde teslim edilmektedir. Yani müşterinin halıyı firmaya bırakma ya da geri alma gibi derdi olmamaktadır. Firmanın servis hizmeti ücretsizdir. Bu şekilde müşterinin kapısından alınan halılar yıkandıktan sonra da aynı şekilde müşterinin kapısına kadar getirilmektedir. Müşteri de bu sayede hiçbir zahmet çekmeden tertemiz halılara sahip olmaktadır.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama