Makine Halısı Yıkama

Makine Halısı Yıkama Hizmeti Firma Kocaeli ili bünyesinde hizmet vermektedir. Kocaeli halısı yıkama hizmeti düşünen kişiler firmanın yıkama hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirler. Firmayla irtibata geçen kişilerin halıları belirttikleri gün ve saat aralıkları arasında servis ekibi tarafından müşterinin adresinden alınmaktadır. Halıların alındığına dair ve teslim edileceği zamana dair bilgileri ve istenen yıkama işlemini içeren form düzenlenip müşteriye verilmektedir. Daha sonra müşteriden alınan halılar yıkama ve temizleme işlemine göre ayrılır ve yıkama işlemi gerçekleştirilir. Halı yıkama işleminden sonra halılar kurutulur ve paketlenir. Daha sonra da müşteriyle irtibata geçilir ve belirlenen gün ve saat aralıklarında halılar temizlenmiş bir şekilde ekip tarafından adrese teslim edilir.

İlçelere Halı Yıkama Hizmeti

Kocaeli ilçelerinde yaşayan ve makine halısı yıkama hizmeti düşünen kişiler de firmayla irtibata geçebilirler. Firmayla görüşme yapan müşterinin aynı şekilde yıkama işlemi yaptıracağı halı ya da halıları ekip tarafından müşteri adresinden yani kapısının önünden alınır. Müşteriye yıkama ve teslim bilgilerini içeren form düzenlenip teslim edilir. Daha sonra yıkama için firmaya getirilen halılar sınıflandırılır ve yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi profesyonel bir ekip tarafından ve kaliteli makineler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani halıların yıkama işlemi sırasında herhangi bir hasar görmemesi için gereken özen ve dikkat gösterilmektedir.

Uzman Yıkama Ekibi

Firma bu konuda işinde uzman bir firma olduğundan halıların yıkama, kurutulma, teslim aşamalarında daima gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Firma çalışanları da eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede bilgi ve deneyim açısından çalışanlarla bir sıkıntı yaşanması söz konusu değildir. Halılar yıkanıp kurutulduktan sonra paketlenip anlaşılan gün ve saat diliminde müşterinin evine yani kapısına kadar getirilir ve  müşteriye teslim edilir. Müşteri de halılarını teslim aldıktan sonra halıları getiren servis elemanlarına ücret ödemesini yapar. Müşterinin ayrıca ücret ödemeden önce teslim aldığı halıları kontrol etme imkanı vardır.

Makine Halısı Yıkama

Bu şekilde makine halısı yıkama hizmetinden memnun kalmadığı bir husus olduğu takdirde müşterinin firmayı arayarak firmayla iletişime geçme ve halıları geri yollama imkanı mevcuttur. Müşteri memnuniyeti, kalite ve uzmanlık açısından firma güvenilir bir firma olup müşterilerinin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama