Halı Yıkama

Halı Yıkama Her evin zemin örtüsü halıların belirli zamanlarda halı yıkama temizliğine ihtiyacı vardır. Gözle görülen tozlar ve pislikler dışında halılar yapıları itibariyle gözün görmediği birçok mikroorganizma, bakteri, tüy,kıl, deri artıkları gibi pislikleri de barındırır. Bu nedenle halıların süpürmek dışında kapsamlı temizlenmesi de gerekmektedir. Bir sene içinde iki üç kez halıların yıkanmasında fayda vardır. Ancak halı yıkama işlemi evde yapılmaya çalışıldığında zor ve zahmetli bir iştir. Ayrıca kullanılan deterjanların halıyı ne kadar iyi temizlediğinden

Tüm bu külfetlerle uğraşmak istemeyen halı sahipleri bu işi profesyonel ellere bırakmayı düşündükleri takdirde Piripak Halı Yıkama firmasını tercih edebilirler. Kocaeli ve çevresinde ikamet eden kişiler Kocaeli halı yıkama hizmeti almak için  0262 344 20 50 telefon numarasını arayarak firmayla irtibata geçebilirler ve halılarını uzman ellere teslim edebilirler.

Hangi Halılar Yıkanmaktadır?
Firma makine halısı yıkama, çin halısı yıkama, step halısı yıkama, yün halı yıkama, ipek halı yıkama, nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, hereke halısı yıkama ve bunun benzeri halı yıkama işlemlerini yapmaktadır. Kısacası her çeşit halı yıkama hizmetini müşterilere sunmaktadır. Kocaeli merkez dışında ikamet edenler için firmanın ilçelere servis hizmeti de mevcuttur. Kocaeli halı yıkama hizmeti Körfez, Derince, Kartepe, İzmit, Başiskele, Gölcük,

Halılar Nasıl Teslim Edilir?

Halılar servis aracıyla evden anlaşılan gün ve saat aralığında alındıktan sonra firmaya getirilir ve özelliklerine göre ayrılır. Daha sonra eğitimli ve işinde profesyonel kişiler makineler aracılığıyla halı yıkama işlemini gerçekleştirirler. Halılar yıkandıktan sonra kurutulur ve paketlenir. Teslim için belirlenen gün ve saat aralığında ücretsiz servis hizmeti ile adrese gönderilir. Yani müşteriler kapılarının önünden teslim ettikleri halıları kapılarının önünden teslim alırlar. Böylece hiçbir zahmet ve sıkıntı çekmeden yeni gibi tertemiz halılara kavuşurlar.

Firma aynı zamanda el halısı yıkama hizmeti de vermektedir. Halı yıkama ekibi el halılarının yıkama işlemlerini ayrı bir hassasiyet ve özenle gerçekleştirmektedir. Bu sayede halılar yıpranmamakta ya da herhangi bir hasara maruz kalmamaktadır.

Yeni gibi sağlam ve tertemiz halılara sahip olmak isteyen müşteriler için Kocaeli halı yıkama hizmeti bir telefon uzaklıkta müşterileri beklemektedir.
izmit halı yıkama kocaeli halı yıkama gölcük halı yıkama

kartepe halı yıkama başiskele halı yıkama değirmendere halı yıkama

derince halı yıkama körfez halı yıkama yuvacık halı yıkama